Top 10 DEEBOT T10 PLUS Zubehör – Sady příslušenství k vysavačům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yivy

#ad

10 ubrousků, nástavec: 1 hlavní kartáč, 1 čisticí kartáček, Yivy Sada 23 kusů příslušenství pro vysavač Ecovacs DEEBOT T10 Plus, 6 bočních kartáčů, 1 čisticí hadřík, 4 HEPA filtry, nástavec T10+

#ad
Yivy #ad - Svůj vysavač ecovacs můžete účinně chránit a zabránit znečištění vzduchu, pylu, který dýcháme. Efektivně odstraňuje odolné skvrnyhlavní a boční kartáče mohou proniknout hluboko do štěrbiny podlahy, aby se odstranil prach a udržela nízkou hladinu hluku.

Kompatibilní modely stejně jako originální sada příslušenství, tato sada náhradních příslušenství je speciálně určena pro Ecovacs Deebot T10 Plus/T10+. Obsah balenícelkem 23 kusů: 1 × hlavní kartáč, 1× čisticí kartáč, 4× hepa filtr, 10 × stírací podložky, 6 × boční kartáče, 1× čisticí hadřík. Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Utěrky jsou vyrobeny z modrého mikrovlákna a prané bavlny, která je měkká a dokáže efektivně odstranit odolné skvrny.

Je to skutečně ekonomická volba pro váš vysavač ECOVACS. Doporučená frekvence výměny na základě použití: hlavní kartáč: každých 6 ~ 12 měsíců; boční kartáč: každých 3 ~ 6 měsíců; HEPA filtr: každých 3 ~ 6 měsíců; utěrky: každých 1 ~ 2 měsíců. Vysoká účinnost filtracehepa filtry jsou vybaveny silnějšími schopnostmi filtrovat až 99, 5 % nečistot, malých prachových částic a látek.
ZnačkaYivy #ad
VýrobceYivy #ad

2. Alloytool

#ad

8 kusů sáčků na prach sada příslušenství pro Ecovacs Deebot T10 Plus / Ecovacs Deebot X1 Plus Robotická sací stanice, 3,2 l velká kapacita sáčků do vysavače jednorázové náhradní díly

#ad
Alloytool #ad - Songmics kompatibilní s sáček na prach je vhodný pouze pro robotické vysávání Ecovacs Deebot T10 Plus / X1 Plus, perfektně sladěný s vysavačem.

Poskytněte vašim vysavačům ochranu až 12–16 měsíců. Prémiové materiályfiltrační sáčky se skládají z vysoce kvalitní tavicí vrstvy vlákniny a netkané textilie, která efektivně filtruje 99 % prachových částic a alergenů až do 2, 5 μm. Výrobavšechny díly nejsou originální díly, použité materiály, zpracování a kvalita jsou srovnatelné s originály. Rozsah dodávky: 8× sáček na prach. Velikost sáčku na prach 19 cm/7, 5" × 16 cm/6, velká kapacita 3, 3" × 11 cm/4, 3", 2 l vydrží až 8 týdnů prachu.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad
Výška4.33
Délka7.48
Hmotnost0.53
Šířka6.3
Číslo díluKWSX1
ModelkaECVSX1
Záruka180days.

3. JYAILIFES

#ad

4 hadříky na mop, 4 boční kartáče, 1 čisticí nástroj na čištění kartáčů, 2 filtry, Náhradní sada příslušenství pro ECOVACS DEEBOT T10+,1 hlavní kartáč

#ad
JYAILIFES #ad - Do 24 hodin se s vámi spojíme. Náhradní sada příslušenství pro roboty ecovacs deebot t10+ díly v sadě příslušenství jsou výhradně s ecovacS DEEBOT T10+, nikoli pro jiné značky nebo modely.

Držba díly pro ecovacs deebot t10+ mají dlouhou životnost a snadno se instalují, díky čemuž je váš ECOVACS DEEBOT T10+ čistější a delší. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Kvalitní servis snažíme se nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Potvrďte to prosím před objednáním. Náhradní díly pro vysavače ecovacs deebot t10+ kompatibilní s vysavačem ecovacs deebot t10+, produkty OEM, neoriginální příslušenství, vhodné jako originální náhrada. Děkujeme za Vaši pozornost. Balení obsahuje: 1 hlavní kartáč, 4 boční kartáče, 4 hadříky na mopy, 2 filtry, 1 čisticí nástroj na kartáče.
ZnačkaJYAILIFES #ad
VýrobceJYAILIFES #ad

4. LOHILL

#ad

Kartáč filtr příslušenství pro Ecovacs DEEBOT X1 Omni DEEBOT X1 Plus DEEBOT X1 Turbo Robotický vysavač náhradní díly 12 kusů

#ad
LOHILL #ad - Náhrada frekvence: uchycení pro rychlou a snadnou výměnu, není nutné žádné nářadí. Inná čisticí schopnost: hepa filtrační materiál a účinnost filtrace nečistot, vlasů, prachu atd.

Dosahuje 99 %. Udržujte svého robota na maximálním výkonu tím, že vyměníte sadu pro spotřební materiál každé 2 ~ 3 měsíce, v závislosti na četnosti používání. Kvalitní servis: v případě problémů nás prosím kontaktujte e-mailem. Kompatibilní model: tato sada příslušenství je kompatibilní pouze s robotickým vysavačem Ecovacs DEEBOT X1 Omni, X1 Plus, X1 Turbo potvrďte model svého robota před nákupem.

Nabízíme vám výrobky nejvyšší kvality a vysoce kvalitní zákaznický servis. Balíček obsahuje: 12 kusů příslušenství pro ecovacs deebot x1 omni, x1 plus, x1 turbo náhradní díly vysavače 1 hlavní kartáč + 4 filtry + 6 bočních kartáčů + 1 čisticí kartáč.
ZnačkaLOHILL #ad
VýrobceXINXI #ad

5. Yivy

#ad

4, 26 kusů příslušenství pro Ecovacs DEEBOT N10+/N10 Plus, T8+/T8 Plus/T8 AIVI+/T9+ náhradní sada: 2 hlavní kartáč, 4 HEPA filtry, OZMO N8+/N8 Plus/N8 Pro+, 8 bočních kartáčů, náhradní příslušenství

#ad
Yivy #ad - Utěrky jsou vyrobeny z mikrovlákna, které je měkké a efektivně odstraňuje odolné skvrny. Svůj vysavač ecovacs můžete účinně chránit a zabránit znečištění vzduchu, 5 µm. Efektivně odstraňuje odolné skvrnyhlavní a boční kartáče mohou proniknout hluboko do štěrbiny podlahy, aby se odstranil prach a udržela nízkou hladinu hluku.

Doporučená frekvence výměny na základě použití: hlavní kartáč: každých 6 ~ 12 měsíců; boční kartáč: každé 3 ~ 6 měsíců; hepa filtr: každých 3 ~ 6 měsíců; utěrky: každých 1 ~ 2 měsíců; sáček na prach: každých 1 ~ 2 měsíců. Je to skutečně ekonomická volba pro váš vysavač ECOVACS. Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Hepa filtry jsou vybaveny silnějšími schopnostmi pro filtrování až 99, který dýcháme. Obsah balenícelkem 26 kusů: 2 × hlavní kartáč, 4× hepa filtr, 8 × boční kartáče, 6× sáček na prach, 4× stírací podložky, 1× čisticí kartáček, 1× čisticí hadřík.

Kompatibilní modelystejně jako originální sada příslušenství, tato sada náhradních příslušenství je speciálně určena pro ecovacs deebot n10+/N10 Plus a OZMO N8+/N8 Plus/N8 Pro+/N8 Pro plus/T8+/T8 Plus/T8 AIVI+/T8 AIVI plus/T9+/T9 plus. Vysoká účinnost filtrace sáček na prach má čtyři vrstvy filtru netkaná textilie + 2 * taveninou foukaná tkanina + netkaná textilie, pylu, 5 % nečistot, který účinně odfiltruje 99 % prachových částic a alergenů až do 2, malých prachových částic a látek.
ZnačkaYivy #ad
VýrobceYivy #ad

6. Rebirthcare

#ad

Rebirthcare 8 kusů X1 Plus prachových sáčků pro Ecovacs Deebot X1 Plus / T10 Plus odsávací stanice sáček sáček do vysavače, 3,2 l velká kapacita náhradní filtrační sáčky náhradní díly

#ad
Rebirthcare #ad - Zabraňuje sekundárnímu znečištění, uzavírací mechanismus Dirtlock zajišťuje, neušpiníte si ruce. Sáček do vysavače rebirthcare t10 plus pro robotický vysavač ecovacs deebot x1 plus / t10 plus odpovídá nebo překračuje původní kvalitu, nabízí až 8-12měsíční ochranu pro vaše vysavače.

Efektivní čištění naše sáčky do vysavače x1 plus jsou vyrobeny z vysoce kvalitní taveniny foukané vláknité filtrační vrstvy a netkané textilie ecovacs deebot X1 Plus / T10 Plus. Hodnotné balení dodává se s 8 sáčky do vysavače x1 plus. Velká kapacita 3, abyste odstranili vakuovou přípojku a zvedněte ji, abyste odstranili sáček X1 Plus. Filtruje více než 99, 7 % všech jemných prachových částic, že prach zůstane při likvidaci sáčku v sáčku. 100% záruka spokojenostiprodáváme vysoce kvalitní náhradní sáčky na prach x1 plus pro robotický vysavač ecovacs deebot x1 plus / t10 plus, sáčky z netkané textilie, filtrační sáčky do vysavače sáčky.

Snadná výměnajednoduše vytáhněte kartu nahoru, 2 l vydrží až 60 dní prachu. Rozlučte se s prachem, čistě a pohodlně bez špinavých rukou. Když je sáček plný, takže žádný další prach nebo nečistoty nemohou uniknout. Abyste zajistili, že váš stroj bude i nadále mít nejlepší výkon, kompatibilitu a trvanlivost a byl přísně testován. V případě dotazů k náhradnímu sáčku neváhejte kontaktovat, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaRebirthcare #ad
VýrobceRebirthcare #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluX1 Plus
ModelkaX1 Plus
Záruka3.

7. HOMFILBIT

#ad

HOMFILBIT Filtrační kartáč příslušenství pro robotický vysavač Ecovacs DEEBOT T10 T10 Plus T10 Turbo DEEBOT X1 Omni X1 Plus X1 Turbo Robotický robotický náhradní díly 11 kusů

#ad
HOMFILBIT #ad - Přátelské tipy: abyste dosáhli nejlepšího výkonu vašeho robotického vysavače, doporučujeme vyměnit příslušenství každé 2-3 měsíce. Dokonale kompatibilní modely: tento robotický vysavač náhradní díly kompatibilní s Ecovacs DEEBOT T10, T10 Turbo, DEEBOT X1 Omni, X1 Plus, T10 Plus, X1 Turbo robotický vysavač.

Cenově dostupná sada příslušenství: balení obsahuje 25 kusů příslušenství, které uspokojí vaše každodenní potřeby používání 1 x hlavní kartáč + 4 x filtr + 6 x boční kartáč. Snadná instalace a výměna, není nutné žádné nářadí. Dobrý servis: pokud máte během používání dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Efektivní čisticí výkon: hepa filtr a kartáče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a efektivně odstraňují vlasy, prach, nečistoty atd. Děkujeme za vaši podporu.
ZnačkaHOMFILBIT #ad
VýrobceBAYUN #ad
Výška0.71
Délka7.2
Šířka2.09

8. Chuancheng

#ad

T10 X1 Plus Zubehör, T9, T9 Max, Power, AIVI, T9, Chuancheng Duftkapsel-Lufterfrischer für Ecovacs Deebot T9, 6 Stück

#ad
Chuancheng #ad - Setzen sie den duftkapsel-Lufterfrischer einfach in Ihren Staubsauger ein, um den Wohnbereich frisch und duftend zu halten. Das set enthält 2 x t9 wild bluebell + 2 x t9 Bergamotte und Lavendel + 2 x T9 Gurke und Eiche Lufterfrischer.

Haustiergerüche können sich im inneren ihres staubsaugers festsetzen und beim Reinigen unangenehme Gerüche im ganzen Haus verbreiten. Es wird empfohlen, diese Kartuschenerfrischer alle 6 Monate auszutauschen, um Ihre Maschine frisch zu halten. Duftkapsel-lufterfrischer für ecovacs deebot t9, t9, aivi, t10 X1 Plus Zubehör, t9 max, t9, power, Einfach in Ihren Staubsauger stecken für einen frisch riechenden und duftenden Wohnbereich. Diese lufterfrischer sind in Filtern untergebracht, um Ihr Zimmer sauber und frisch zu halten.
ZnačkaChuancheng #ad
VýrobceChuancheng #ad
Číslo dílu1
Modelka1

9. Fixbetter

#ad

Fixbetter 10 kusů hadříků pro ECOVACS DEEBOT OZMO T10/T10 PLUS příslušenství pro robotický vysavač

#ad
Fixbetter #ad - Pro optimální výsledky vyměňte své utěrky každé 2 až 3 měsíce nebo v případě potřeby. Tento balíček obsahuje 5 silných čisticích hadříků a 5 silných stíracích hadrů.

Udržujte svůj robotický vysavač ecovacs deebot ozmo t10/t10 plus s těmito 10 náhradními díly stěračů s dlouhou životností ve špičkovém stavu. Máte-li dotazy nebo obavy, kontaktujte nás a my vám odpovíme do 24 hodin. Jsou 100% nové a vhodné pro robotické vysavače Ecovacs Deebot OZMO T10/T10 Plus. Tyto utěrky jsou vyrobeny z bezpečného a flexibilního materiálu, který dokáže efektivně čistit tvrdé podlahy, aniž by je poškrábal.
ZnačkaFixbetter #ad
VýrobceFixbetter #ad
Číslo dílupour ECOVACS DEEBOT OZMO T10/T10 PLUS
Modelka1

10. Moupaa

#ad

10 Stück Mopptücher Zubehör für ECOVACS DEEBOT T10/T10 PLUS Staubsauger Ersatzteile Mop Rag 5 starke Mopp-Wasserreinigungslappen & 5 starke Wischmopp-Tücher

#ad
Moupaa #ad - Geeignet für: ecovacs deebot ozmo T10 / T10 PLUS Roboter-Staubsauger. 100% nagelneu und hohe Qualität: aus hochwertigem, umweltfreundlichem Material, sicher und flexibel. Lieferumfang: 5 x starker Wischmopp, 5 x starker Wischmopp. 10 stück wischtücher zubehör für ecovacs deebot t10/t10 plus staubsauger Ersatzteile Mop Lag 5 starke Wischmopps und 5 starke Wischmopp-Reinigungstuch. Es ist am besten, die ersatzteile alle 2 bis 3 Monate zu ersetzen, damit die Maschine die beste Leistung hat.
ZnačkaMoupaa #ad
VýrobceMoupaa #ad