Top 10 mini Dishwasher Portable – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. eklipt

#ad

Použitelná myčka nádobí s/bez přípojky vody, eklipt Mini myčka nádobí, integrovaná 5litrová nádrž na vodu Touch Control Volně stojící přenosná myčka nádobí s 5+1 programy bílá

#ad
eklipt #ad - Pokud jej používáte v obytném voze, můžete použít nádrž na vodu pro přívod vody a přidat vodu přes přívod vody na přední straně přístroje. Pokud jej používáte v malé kuchyni, připojte přívodní hadici pro přívod vody. Design zásobování vodou 2 v 1 lze mýt v myčce s přípojkou na vodu / bez něj.

Pro malé domy, velký objem tato stolní myčka měří pouze 42 × 42 × 45 cm, 4 šálky, čluny a obytné vozy.5 režimů praní může efektivně reagovat na různé potřeby mytí různě znečištěného nádobí. 5 režimů mytíplné čištění myčky nádobí obdržíte v kompaktním zařízení, ekologické praní po dobu 59 minut, které nabízí pět programů praní: normální praní po dobu 69 minut, silné praní po dobu 89 minut, rychlé praní po dobu 29 minut, praní ovoce po dobu 19 minut. Malá velikost, obytné domy, 5 malých talířů, pojme však 4 plné nádobí a bez problémů tak pokryje každodenní potřeby 3–4členné rodiny; dvouvrstvý design nabízí dostatek místa pro 4 mísy, byty, 4 jídelní talíře, 8 lžící, 8 vidliček a 8 nožů; perfektní.

Včetně veškerého příslušenství 1 × koš na nádobí, 1 × koš na ovoce, 1 × přívodní hadice, 1 × odkládací koš, 1 × koš na příbory, 1 × džbán a 1 × hadicová manžeta. Horní a spodní rameno vyrovnávají konvekci a rozprašovací proud se střídavě otáčí současně, aby vytvořila protkanou skupinu vodní sítě, která prádlo obklopí všemi směry a odstraňuje těžké olejové skvrny. Ať už na cestách nebo v kuchyni doma, máte volné ruce. Při přidávání vody není výška stolu omezena.
Značkaeklipt #ad
Výrobceeklipt #ad
Výška18.03
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka16.85
Číslo dílu/

2. Hermitlux

#ad

Bílá, možnost kempování, použitelná s přípojkou na vodu i bez něj, šířka 43 cm, 175 kWh/rok, místo pro 4 míry na míru, mini myčka nádobí, Hermitlux Stolní myčka

#ad
Hermitlux #ad - Kapacita 4 sad sad mini myčka nádobí má kapacitu 4 nádobí a měří 42, byty, 5 × 42, ložnice, 8 × 45, 8 cm Š-t–v. Postroj může pojmout až 25 cm v libovolném úhlu. I když je umístěn pod pult, lze jej snadno naplnit, aniž by bylo nutné vyrovnat přívod vody, nezávisle na nedostatku místa.

V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte. Vysoká teplota pro mastné nádobí a dětské výrobky, vysoká teplota 75 °C a PTC horký vítr je vhodný, aby skleněné nádobí získalo lesklý čistý povrch. Přizpůsobený trychtýř v režimu nádrže použijte nálevku pro přesnou kontrolu průtoku vody a zabránění přetečení. Není nutná instalace tato myčka nádobí podporuje 2 režimy zásobování vodou. Kvůli změně starých a nových šarží se může stát, že dostanete myčku bez přizpůsobené nálevky.

Po testování je typické malé množství zbytkové vody. Servis po prodejivšechny myčky nádobí jsou dodávány s návodem a důkladně testovány. Isté praníi přes svou skromnou velikost činí tato mini myčka nádobí život pohodlnějším. Nádobí již nemusíte denně čistit ručně. V režimu vodovodního kohoutku lze jednoduše spojit přívodní a odtokovou hadici se strojem a vodovodním kohoutkem.
ZnačkaHermitlux #ad
VýrobceHermitlux #ad
Výška18.03
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka16.85
Číslo díluHMX-DW04
ModelkaHMX-DW04

3. eklipt

#ad

Použitelná s/bez vody, přenosná myčka nádobí s 5 + 1 programy, LED displej, volně stojící myčka nádobí, dotykové ovládání, Mini myčka nádobí, integrovaná 5litrová nádrž na vodu

#ad
eklipt #ad - 5 režimů praní může efektivně reagovat na různé potřeby mytí různě znečištěného nádobí. Veškeré příslušenství v ceně 1 × koš na nádobí, 1 × odkládací koš, 1 × přívodní hadice, 1 × odtoková hadice, 1 × koš na příbory, 1 × koš na ovoce, 1 × džbán a 1 × hadicová manžeta. Malá velikost, bytbytbytobytných domů, 4 jídelní talíře, pojme však 4 plné nádobí a bez problémů tak pokryje každodenní potřeby 3–4členné rodiny; dvouvrstvý design nabízí dostatek místa pro 4 mísy, 4 šálky, 5 malých talířů, velký objem tato přenosná myčka měří pouze 42 × 42 × 45 cm, 8 lžící, 8 vidliček a 8 nožů; perfektní pro malé domdomy, člunů a obytných vozů.

Tento produkt je tou nejlepší volbou pro váš vánoční dárek. 360° bezešvé drhnutí rotační stříkací rameno mini myčky nádobí pokrývá celý roh a zcela rozpouští mastné skvrny. Myčka nádobí 3 v 1 stolní nástavec je vybaven myčkou, aby vaše nádobí zůstalo čisté, díky čemuž je péče o vaše nádobí a sklenice hračkou; navrhli jsme také dodatečný režim sušení, abychom zajistili 60 minut sušení na horkém vzduchu a 73 hodin automatické větrání, sušičkou nádobí a uložením v jednom zařízení, bez zápachu a sucho po delší dobu.5

5 režimů mytíplné čištění myčky nádobí obdržíte v kompaktním zařízení, rychlé praní po dobu 29 minut, silné praní po dobu 89 minut, které nabízí pět programů praní: normální praní po dobu 69 minut, ekologické praní po dobu 59 minut, praní ovoce po dobu 19 minut. Horní a spodní rameno vyrovnávají konvekci a rozprašovací paprsek se střídavě otáčí ve stejnou dobu, aby vytvořila protkanou skupinu vodních sítí, která prádlo obklopí všemi směry a odstraňuje těžké olejové skvrny.
Značkaeklipt #ad
Výrobceeklipt #ad
Výška18.03
Délka16.73
Hmotnost30.2
Šířka16.85
Číslo díluAS001

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Glas 40°C, 55 cm breit, ActiveWater Hydrauliksystem gezielte Wasserverteilung, Bosch SKS62E32EU Serie 4 Kompakt-Geschirrspüler, AquaStop Schutz gegen Wasserschäden, Extra Trocknen auf Knopfdruck

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Automatikprogramme: automatisch beste Spülergebnisse. Glas 40°c: schutzprogramm für sanftes Reinigen und Trocknen Ihrer Gläser. 7-segment display: anzeige der Restlaufzeit, mit Standardinfo wie Nachfüllbedarf. Artikelabmessungen ohne verpackung H x B x T cm: 45 x 55, 1 x 50 Ecosilence drive: extrem energiesparend und leise im Betrieb bei besonders langer Lebensdauer. Aquastop: eine bosch garantie bei Wasserschäden – ein Geräteleben lang. Extra trocknen: zuwählbare Option für extra gründliches Trocknen bei schwer zu trocknender Beladung.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost47.4
Šířka1
Číslo díluSKS62E32EU
ModelkaSKS62E32EU
ZárukaNa.

5. Midea

#ad

Bílá, funkce extra sušení, předvolba času startu, mini myčka nádobí, ovládání IOT, ideální pro malé byty, 6 mycích programů, Midea ST 3.6F wi stolní myčka

#ad
Midea #ad - Velkorysý vnitřní prostor vytváří dostatečnou kapacitu až pro 6 míry. Proces mytí a integrované časové zpoždění startu lze naprogramovat v různých režimech až 24 hodin předem. Všechny prací procesy lze bez problémů ovládat a sledovat ze smartphonu. Aby se zabránilo tvorbě vodního kamene, je model vybaven speciálním změkčovačem vody, který je poháněn solí.

Díky tomu se může stát, vypouštěcí hadicí, přívodní hadicí a nálevkou na plnění soli. Spotřeba vody a elektřiny. Snadná instalace zaručuje rychlou a prostorově úspornou manipulaci při instalaci a používání přístroje. Kompaktní velikost a snadná instalace kompaktní stolní myčka nádobí je díky své velikosti a elegantnímu a jednoduchému designu flexibilně použitelná v kuchyni. Příslušenství/komponentystolní myčka nádobí se dodává s košem na příbory, aby byl zajištěn řádný provoz. Intergovaný změkčovač vody tvrdost vody se liší od místa k místu.

Pokud je myčka nádobí napájena vápenatou vodou, mohou se v ní vytvářet zbytky nebo na nádobí. Inteligentní ovládání a zpoždění startu 1–24 hodin díky inteligentnímu ovládání lze myčku nádobí naplánovat jak doma, tak i na cestách. Funkce iot díky inteligentní funkci iot může myčka nádobí ve spojení s praktickou aplikací msmarthome zpříjemnit váš každodenní život doma. 6 mycích cyklů s celou řadou programů – intenzivní, eco, rychlá, 90 min, hygiena a sklo – máte různé varianty pro čištění nádobí vhodné pro situaci.
ZnačkaMidea #ad
VýrobceMidea #ad
Výška17.24
Délka19.69
Hmotnost50.71
Šířka21.85
Číslo díluST 3.6F wi
ModelkaST 3.6F wi
Záruka2 roky záruka.

6. Karlxtom

#ad

6 programů, perfektní pro malé rodiny a páry, Karlxtom Mini myčka nádobí TDQR03A, volně stojící myčka nádobí, automatické sušení, myčka nádobí se 2 režimy zásobování vodou

#ad
Karlxtom #ad - Manuálním naplněním vody do zabudované 5litrové nádržky na vodu můžete myčku umístit na libovolné vhodné místo, aniž byste ji připojili k vodovodní vodě. Zdroj vody: tato přenosná myčka nádobí podporuje režim nádržky na vodu a režim kohoutku. 5 mycích programů: normální 69 min.

Baby care 89 min. Fruit 19 min. Kromě toho tato myčka ve srovnání s ručním mytím nádobí používá pouze 4, mastných nebo neuspořádaných pokrmů na čisté, rozsah prací teploty: 50 °C – 75 °C 122 °F – 167 °F pro důkladné rozpuštění mastných skvrn a přeměnění znečištěných, což snižuje spotřebu vody o 80 %. K čištění na základě různých materiálů nádobí a skvrn, eco 59 min. Rapid 29 min. Aby byly zaručeny optimální výsledky čištění. Nebo myčku můžete připojit pomocí dodané vodní hadice přímo na kuchyňskou baterii adaptér není součástí dodávky.

Průhledné, dvouvrstvé skleněné dveře v kombinaci se zabudovanou LED lampou vám umožní sledovat čištění nádobí od skvrn od potravin v reálném čase. Díky tomu je ideální pro malé byty, malé talíře, 8 cm D × Š × V, táborníky a chaty. Vyvinuli jsme také režim extra sušení, zabránilo zápachu a dlouhodobě sušeno. Celoživotní servis: v případě, že naše výrobky z jakéhokoli důvodu nesplní vaše očekávání, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaKarlxtom #ad
VýrobceKarlxtom #ad
Výška18.05
Délka16.86
Hmotnost26.46
Šířka16.75
Číslo dílu‎ TDQR03
Modelka‎‎TDQR03A
Záruka2 roky.

7. SINGLEHOMIE

#ad

Potřeba 5 litrů vody, kempování, volně stojící pro kancelář, obytný vůz, použitelné s nebo bez přípojky na vodu, automatické sušení, Mini myčka nádobí, 6 programů, stolní myčka

#ad
SINGLEHOMIE #ad - Pokud zvolíte tlačítko sušení, přístroj schne navíc po dobu 1 hodiny a poté přejde do 72hodinového režimu skladování během této doby se každých 75 minut automaticky cirkuluje čerstvý vzduch po dobu 15 minut. Ptc horkovzdušné cirkulační sušení režim sušení je promyšlený design pro myčky nádobí, při které zbývající vzduch s nízkou spotřebou a foukaným vzduchem schne s dvojitým účinkem, aby se účinně odstranily vodní páry.

Režim sušení a skladování tato mini myčka nádobí schne automaticky po dobu 1 hodiny na konci všech programů kromě mytí ovoce. Po dokončení mycího cyklu se automaticky spustí další cyklus sušení na vzduchu kromě režimu ovoce a zeleniny. Odstraňuje zvláštní pachy a udržuje nádobí dlouho čisté a suché. Díky promyšlenému designu mini myčky nejsou nutné žádné změny vodovodního potrubí a skříní v kuchyni. Auto. 6 programůtato myčka má 5 mycích cyklů a 1 režim sušení a skladování standardní, silné, rychlé a rychlé mytí ovoce, ekologické, aby efektivně reagovala na různé požadavky na mytí různě znečištěného nádobí.3

360° bezešvé splachování horní a spodní ramena vyrovnávají konvekci, zatímco rozprašovací hlava se střídavě otáčí a vytváří tkanou vodní síť, která prádlo obklopuje všemi směry a smetí těžký tuk a nečistoty. Tak zůstane nádobí 73 hodin suché a zbývající vlhkost se odstraní rychleji a efektivněji, což prospívá zdraví vaší rodiny. Malá velikost, 5 × 46 cm a bez problémů tak pokryje každodenní potřeby 3–4členné rodiny; design s dvojitým sloupkem nabízí dostatek místa pro 4 mísy, 4 šálky, 4 jídelní talíře, 5 malých talířů, 8 lžící, 8 vidliček a 8 nožů; ideální pro rodiny, velký objem tato přenosná myčka měří pouze 43 × 42, byty a byty.
ZnačkaSINGLEHOMIE #ad
VýrobceSINGLEHOMIE #ad
Výška18.03
Délka16.85
Hmotnost28.66
Šířka16.73
Číslo díluDEDW-Q01
ModelkaDEDW-Q01
Záruka1.

8. Heinrich´s

#ad

Použitelná s připojením vody nebo bez ní, kemp/obytný vůz, 6 programů, myčka nádobí s 5l nádržkou na vodu, Přenosná mini myčka nádobí od HEINRICHS, malá + volně stojící pro kancelář

#ad
Heinrich´s #ad - Tato stolní myčka umí obojí! díky 360° čisticímu krytu umyjete nádobí důkladně a čistě. Tak budete mít radost z darování. Nápad na dárek & servis – naše firma se sídlem německé firmy vám nabízí 2 roky záruku. Ke každému zvolenému procesu lze navíc přidat funkci sušení 60 min.

Mini myčka nádobí najde své místo všude, takže odpadá obtěžující a časově náročné mytí a mytí nádobí. Máte na výběr ze 6 programů: standardní 69 min, rychlá 29 min, eco 59 min, bez choroboplodných zárodků dětské nádobí 89 min, režim ovoce pro ovoce a zeleninu bez přidání mycího prostředku.224hodinová zpětná vazba zákaznického servisu a telefonický kontakt po-pá od 8 do 17 hodin. Sporný luxus – spotřeba za rok činí pouze 38 kwh energetická třída f – tato myčka s výkonem 900 W snižuje spotřebu vody o 70 %; protože spotřebuje pouze 5 l vody na jeden oplachovací proces.

Mini myčka nádobí heinrich´s – stolní myčka nádobí je při používání téměř neslyšná pouze 60 dB, je kompaktní a potřebuje jen málo místa. Podle toho více pro rozpočtovou pokladnu! 6️ programy a funkce: nádržka na vodu s kapacitou 5 l nebo přímým připojením k vodovodnímu kohoutku. Kompaktní design – s led osvětlením a solnou komorou, které se perfektně hodí pro váš účel a usnadňují vám čištění.
ZnačkaHeinrich´s #ad
VýrobceHeinrich´s #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost33.07
Šířka9.7
Číslo díluHTG 8841
ModelkaHTG 8441

9. Siemens

#ad

Siemens SK26E822EU iQ300 Volně stojící kompaktní myčka nádobí / F / 61 kWh / 6 MGD / varioSpeed / sklo 40° program / aquaStop

#ad
Siemens #ad - Aquastop: systém aquastop účinně zabraňuje poškození vodou: pokud je zjištěna netěsnost, okamžitě vypne přívod vody do myčky. Senzor zatížení: s inteligentní detekcí zatížení přizpůsobí volně stojící myčka efektivně množství vody vašemu mytí nádobí.

Další vlastnosti vybavení: ochranný systém skla, ramena s vlnami, aquasensor, třída energetické účinnosti F. Variospeed: až dvakrát tak rychle, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed zkracujete dobu používání mycího programu vaší kompaktní myčky. Iqdrive: kvazi-motor do myčky nádobí je tichý, inteligentní a dlouhodobě působí proti výpadkům – pro dlouholetý, spolehlivý provoz.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens AG #ad
Výška6.3
Délka11.81
Hmotnost45.86
Šířka11.81
Číslo díluSK26E822EU
ModelkaSK26E822EU
ZárukaZáruka výrobce.

10. Beko

#ad

Beko Volně stojící myčka nádobí BDFN26420W b300, TrayWash, možnost sestavení, 6 programů, motor ProSmart invertor, HygieneIntense, WaterSafe+, místo pro 14 mírových nádob, bílá

#ad
Beko #ad - Při vysokém tlaku lze současně vyčistit až tři plechy nebo rošty kamen. 6 programů: eco 50 °c, jemný 40 °c, quick&clean 70 °c, intenzivní 70 °c, auto 40 – 65 °c, mini 35 °C – myčka nádobí nabízí pro každou potřebu ten správný program.

70 °c až 99, 999 % všech bakterií a virů. S funkcí traywash najdou v myčce nádobí beko pohodlně místo i plechy. Certifikováno renomovanou univerzitou Rhein-Waal. Díky bezkartáčovému designu motoru prosmart inverter má myčka nádobí nízkou spotřebu energie, nižší hladinu hluku a vyšší životnost.

Funkce hygieneintense nabízí k čistotě navíc více zdraví. Protože díky vysoké teplotě oplachování nad 60 °c se provádí v závěrečném doplňkovém oplachovacím cyklu při min. Myčka je navíc vhodná pod montáž. 60 cm: volně stojící myčka nádobí beko je 60 cm široká a nabízí místo pro 14 míry.
ZnačkaBeko #ad
VýrobceBeko #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost104.06
Šířka23.54
Číslo díluBDFN26420W
ModelkaBDFN26420W
Záruka2 roky záruka výrobce.