Top 10 Rechnen Lernen 1. Klasse – Počitadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SpriteGru

#ad

6 Farben & 2 Marker Kühlschrank & Handheld, Magnetisches Zehnerrahmen-Set, 6 Rahmen & 66 bunte sternförmige Zähler Zehn-Rahmen-Mathe-Spiele Manipulatives Zählspielzeug für Kindergarten Vorschule

#ad
SpriteGru #ad - Der runde und glatte Rand ist harmlos und für kleine Finger geeignet. Dieses mathe-lernset ist handlich und leicht, überall zu lernen. Value pack: das zehner-set wird mit 2 trocken abwischbaren markern, um verschiedene bedürfnisse zu erfüllen. Sechs zähler sind sternförmig gestaltet, eine ausreichende Menge, 6 großen magnetischen Tabletts und 66 Zählern in 6 Farben geliefert, was die Aufmerksamkeit der Kinder auf sich zieht und ihr Interesse am Lernen weckt.

Sie ist abwischbar und wiederverwendbar. Die oberfläche ist trocken abwischbar und kann leicht mit einem feuchten Tuch gereinigt werden. Bedruckt mit ungiftiger Pflanzentinte, die keine schädlichen Stoffe freisetzt. Der zähler ist 4mm dick, weder biegen noch falten. Entwicklung mathematischer fÄhigkeiten: es kann als demonstration und praktisches mathe-aktivitätswerkzeug verwendet werden, Multiplikation, Zahlen und so weiter. Premium qualitÄt: das tablett ist mit einem vollmagneten versehen, der stark magnetisch ist, um sowohl die Montage am Kühlschrank als auch die Handhabung mit der Hand zu unterstützen.

Die kinder können damit auf der Reise oder in der Schule spielen und es mit ihren Freunden teilen. Ein gutes praktisches werkzeug für den mathematikunterricht zu hause und in der Vorschule, Division, Zählen, wie Addition, Subtraktion, grundlegende mathematische Konzepte zu verstehen und verschiedene Kenntnisse zu beherrschen, um den Schülern zu helfen, das das Zahlenverständnis auf anschauliche Weise schult. Einfach zu benutzen: die schüler können mit den magnetischen zählern direkt an den Fächern arbeiten, ihre Fächer hochhalten, um Fragen zu beantworten, oder sie an beliebige metallische Oberflächen kleben.
ZnačkaSpriteGru #ad
VýrobceSpriteGru #ad
Výška11.42
Délka6.3
Šířka1.97
Číslo díluGru275
ModelkaGru275

2. Natureich

#ad

Natureich Počítačový rám Abakus ze dřeva buk pro žáky základních škol / 100 dřevěných počítacích prken / barevné koule s úkoly/hrami a zábavou pro aritmetické profesionály/učení snadné

#ad
Natureich #ad - Vhodné pro začátek školního roku, tvary, první třídu / základní školu / předškolák / školku a děti od 36 měsíců. Sada dětských hraček doporučujeme od věku základní školy. Cílem výukového rámce je zjednodušit jednotlivé kroky počítání pro děti, takže vizualizace úkolů dosahuje lepších výsledků.

Dřevěné stavební kostky jsou díky materiálu robustní a odolné. Můžete se tak naučit jednu, desítky, tisíce a desítky tisíc úkolů. Součástí dodávky je dřevěná kalkulačka, která obsahuje 10 x 10 barevných kuliček pro řešení výpočetních úkolů. Tato výuková hračka je vhodná pro žáky základních škol, radost z učení, nadšené a budoucí profesionály v matematice. Magická matematická hračka pro studenty základních škol od natureich nabízí jedinečný herní zážitek; díky mnoha pestrým tvarům se výpočetní techniky v kombinaci se školními úkoly hravě naučí a navíc je ještě obrovská zábava! Perfektní dárek k narozeninám.

Děti se mohou s dřevěnými stavebními kostkami montessori naučit sebevědomé zacházení s čísly více lehkosti a zábavy při řešení matematických úkolů. Počítadlo lze použít venku i uvnitř. Vysoce kvalitní hrábě platforma a počítací pomůcka včetně dřevěných kuliček v různých barvách. Existují barevně odlišné 5dílné řady. Děti se učí s výukovou hrou barvy, správné uspořádání čísel v desítkovém systému a mnoho dalšího.
ZnačkaNatureich #ad
VýrobceNatureich #ad
Číslo dílu99944
Modelka712341

3. SpriteGru

#ad

Matematické spojovací kostky, 100 matematických manipulátorů s 30 výukovými aktivitami bloky počítání čísel Snap Spojovací matematika-Počítadlo Zábava & vzdělávací předškolní čítače pro mateřské školy

#ad
SpriteGru #ad - Tento všestranný vzdělávací nástroj podporuje děti při učení matematiky a je tak vynikajícím zdrojem pro domácí vzdělávání, matematická centra a vizuální učení ve třídě. Lehký a s dlouhou životností. Děti mohou počítat nejen matematiku, neodpařuje se žádné škodlivé látky. Balíček hodnot: dodává se s 15 oboustrannými kartami pro aktivity, 100 ks kostek v 10 živých barvách a 2 popisovači.

Pomozte dětem zvládnout základní matematické dovednosti jako počítání, třídění, hodnoty, zaznamenávání čísel, barvy, sčítání a odečítání atd. Prémiová kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního bezpečného plastového materiálu, dostatečně bezpečný. Vynikající dárek: klíčem k učení matematiky je vzbudit zájem dětí. Díky kombinaci spojovacích kostek a karet je sčítání a odčítání intuitivní a jednoduché. Včasná stem aktivita: obsah aktivních karet zahrnuje různé možnosti generování čísel, srovnání, stavbu různých zvířat a analýzu barevných vzorů.

Skvělý vzdělávací nástroj pro děti k učení matematiky. Děti mohou snadněji vypočítat hodnotu rovnice. Tato hračka se hodí pro hraní ve vaší matematické výuce domácí školy, podporovat logické myšlení, rozvíjet koordinaci ruka-oko, aby vám pomohla naučit se nejzákladnější a nejintuitivnější matematické koncepty, jemné motorické dovednosti a prostorové uvědomění. Hladký povrch je vhodný pro dětské ruce, ale také vložit jiné oblíbené vzory, aby podpořily představivost a kreativitu dětí.
ZnačkaSpriteGru #ad
VýrobceSpriteGru #ad
Výška0.87
Délka11.81
Šířka9.45
Číslo díluGru313
Zárukano

4. WISSNER aktiv lernen

#ad

Robustes RE-Wood®-Holzdesign für Grundschulkinder, Rechenrahmen für Schulkinder, Spielend Rechnen Lernen bis 100, 25x17x4,5 cm, WISSNER aktiv lernen-Rechenschieber

#ad
WISSNER aktiv lernen #ad - Lieferumfang: 1x zählrahmen im format 25x17x4, 5 cm, Mathe-Rechenhilfe aus umweltfreundlichem RE-Wood Material und Edelstahl. Qualitätsprodukt aus deutschland: hergestellt in Übereinstimmung mit europäischen Standards, steht der Rechenrahmen von WISSNER für höchste Qualität und Zuverlässigkeit.

Zahlenwelten entdecken: entwickelt, um Grundschülern das Rechnen bis 100 spielerisch beizubringen, ist der Abakus ein klasse Allrounder für alle Grundrechenarten. Robuste handwerkskunst: die stabile konstruktion der Rechenmaschine mit Edelstahlstäben und RE-Wood Kugeln, garantiert Langlebigkeit und sicheres Lernen in der Grundschule oder Zuhause. Fundamentales lernwerkzeug: die hundertertafel fördert das Verständnis von numerischen Konzepten und Grundoperationen und ist ideal für den Einsatz im Klassenzimmer oder zu Hause.
ZnačkaWISSNER aktiv lernen #ad
VýrobceWISSNER® aktiv lernen #ad
Výška6.69
Délka9.84
Hmotnost0.98
Šířka1.77
Číslo díluWissner080203.600
ModelkaWissner080203.600
Záruka80 Jahre Garantie, 2 Jahre Gewährleistung

5. WISSNER

#ad

WISSNER® aktiv Lernen, RE-Wood® balení se 2, 100 kusů počítání rámů, od 3 do 99 let, červená/modrá

#ad
WISSNER #ad - Doporučeno pro děti od 4 let. Následující informace platí pro každou jednotku v balení. Rozsah čísel 100 Rám a třmen jsou vyrobeny z RE-Wood.
ZnačkaWISSNER #ad
VýrobceWissner® aktiv lernen (Wissner GmbH) #ad
Výška6.69
Délka9.84
Hmotnost1.96
Šířka1.77
Číslo díluWissner080203.500
Modelka080203.500

6. Simba

#ad

5,5 × 24 × 23 cm, počítadlo, Eichhorn 100003405 – dřevěný počítací rám se 100 dřevěnými kuličkami

#ad
Simba #ad - Počítací rámeček – s počítacím rámem se dětem hravě přiblíží první počítání a počítání, vhodné pro děti od 3 let. Pro stání a ležení – počítadlo lze použít ve stoje a ležení, má velikost 5, 5 × 24 × 23 cm.

Z březové překližky – počítadlo je vyrobeno z březové překližky, pro barvení používáme výhradně barvy na bázi vody, které jsou nezávadné, všechny dřevěné hračky jsou navíc pravidelně testovány nezávislými zkušebními institucemi. Eichhorn – dřevěná hračka s tradicí – již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky, pedagogicky hodnotné a podporují naše výrobky kombinací pocitů, stohování, zastrčení, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství.

Snadno se učíte počítat – se 100 dřevěnými kuličkami v 5 různých barvách žlutá, oranžová, červená, modrá a zelená lze zahájit první pokusy o sčítání a odečítání.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška1.97
Délka9.06
Hmotnost0.88
Šířka9.06
Číslo dílu100003405
Modelka100003405
Záruka2 roky

7. SpriteGru

#ad

SpriteGru Matematická kostka, manipulace s kartami na aktivity, přídavný nástroj matematika počítadlo pro děti školky kinestetické aktivity učení

#ad
SpriteGru #ad - Vhodné pro domácí školu, 100 kostkami v 10 zářivých barvách, vizuální matematiku ve třídě. Snadná obsluha: deset barevných čtverců lze jednoduše spojit dohromady a dát dětem intuitivní koncept barvy, co chtějí, množství, jako je jejich jméno, robot, výšky a násobků.

Lehký a s dlouhou životností. Děti mohou nejen počítat, ale také vložit jiné oblíbené vzory, bezpečného plastu, aby podpořily fantazii a kreativitu dětí. Hladký povrch je vhodný pro malé dětské ruce, dostatečně bezpečný. Skvělý pedagogický nástroj pro děti k učení matematiky. Výhodný balíček: dodává se s 1 opakovaně použitelnou oboustrannou kartou, centrum pro matematiku, 2 stíratelnými popisovači za sucha a 1600 hvězdicovými nálepkami. Vynikající dárek: klíčem k učení matematiky je vzbudit zájem dětí.

Vhodné pro vývoj skvělých schopností STEM a budování kritických schopností myšlení. Děti mohou snadněji vypočítat hodnotu rovnice. Prémiová kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního, bez těkavých škodlivých látek. Včasná stem aktivita: pomozte dětem naučit se rané matematické dovednosti jako počítání, barvy, srovnávání, třídění, nastavení hodnot, sčítání a odčítání atd. Kromě toho mohou děti popustit uzdu své fantazii a postavit si to, větrný mlýn a tak dále.
ZnačkaSpriteGru #ad
VýrobceSpriteGru #ad
Číslo díluGru240

8. Natureich

#ad

Multiplikační tabulka, barevná, jednorázová tabulka, Natureich Malý 1 x 1 pro studenty základních škol, dřevěná hračka, velká dřevěná počítací deska kostka s úkoly

#ad
Natureich #ad - Dřevěné stavební kostky jsou díky materiálu robustní a odolné. Děti se mohou s dřevěnými stavebními kostkami naučit sebevědomé zacházení s čísly s větší lehkostí a zábavou na malém 1x1, správné uspořádání čísel v desítkovém systému a mnoho dalšího. Díky dřevěné hračce je podporován jak pokrok při učení, radost z učení, tak i zájem o čísla a matematiku.

Sada dětských hraček doporučujeme od věku základní školy. Malý jeden kus obsahuje pro každý stavební blok jeden úkol a řešení. Děti se učí s výukovou hrou barvy, první třídu / předškolák / základní školu / školku a děti od 36 měsíců. Vysoce kvalitní násobící platforma a počítací pomůcka, stůl včetně dřevěných kostek v různých barvách. Multiplikační schránku lze použít venku i uvnitř. Magická matematická hračka pro studenty základních škol od natureich nabízí jedinečný herní zážitek; díky mnoha pestrým tvarům se jednotlivá tabulka naučí hravě rychle a navíc je ještě obrovská zábava! Perfektní dárek k narozeninám.

Součástí dodávky je dřevěná kalkulačka, která obsahuje 10 × 10 barevných čtvercových kostek s 1 × 1 početními úkoly, které mají vždy tvar v krabici, takže vše opět najde na své místo. Vhodné pro začátek školního roku, čtvercové tvary, multiplikační úkoly vyřeší snadněji. Tato výuková hračka je vhodná pro žáky základních škol, nadšené a budoucí profesionály v matematice.
ZnačkaNatureich #ad
VýrobceNatureich #ad
Číslo dílu89228375
Modelka94537

9. Idena

#ad

Počítací karty, čísla od 0 do 20, 21 kusů, Idena 656014

#ad
Idena #ad - S čísly od 0 do 20 Made in Germany. Od 3 let. 21 počítacích karet. Karty idena slouží jako pomůcka v oblasti předškolního a školního věku a velmi rychle a názorně zprostředkují dětem první pochopení čísel.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIdena #ad
Výška0.63
Délka3.86
Hmotnost0.1
Šířka2.56
Číslo dílu656014
Modelka656014

10. bumpli

#ad

Bumpli® eduPop – Revoluce počítačového rámce – podporuje logické myšlení a usnadňuje přechod k počítači – POP IT Fidget Toys – 100% bez BPA

#ad
bumpli #ad - Díky principu eis je zjednodušeno pochopení úkolu a řešení a vysvětlení cesty řešení. Díky odolnému a lehkému materiálu edupop jsou všude možné malé hrací a výukové jednotky.

Koláci se ponoří do nového světa plného napínavých příběhů. Posuvné pravidlo edupop obsahuje vzrušující výpočetní úkoly, vysvětluje Lumi a jeho přátelé. Díky počítačové pomoci pop it xxl probíhá pokrok při učení hravě. Nastavení úkolů lze přizpůsobit mnoha formátům výuky individuální, partnerská nebo skupinová práce.

Počítačový rámeček je založen na metodách školního učení. Koly nejsou jen přizpůsobeny edupop – tak podporují vytváření vlastních a zcela individuálních výpočetních strategií. Posuvné pravidlo zprostředkuje zábavu při učení – zcela bez frustrace. Tím se podporuje zájem o čísla a matematiku.
Značkabumpli #ad
VýrobceBumpli GmbH #ad
Číslo díluedupop