Top 10 Reolink Argus 3 pro – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Reolink

#ad

Pan&Tilt, vnitřní monitorovací kamera pro miminka s rozpoznáním osoby/domácích zvířat, 2cestné audio,, Reolink Wi-Fi kamera pro vnitřní použití, otočná s 3 MP HD, 2,4 GHz WiFi monitorovací kamera

#ad
Reolink #ad - Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky. Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy.

Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně. 355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client.

Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. 3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. 256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.88
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1-2 Pack-E
ModelkaE1-2 Pack-R
Záruka2 roky omezená záruka.

2. Reolink

#ad

Voděodolná, IR noční vidění, RLC-520A verze aktualizace RLC-520, Reolink 2 kusy 5MP PoE IP kamera venkovní s detekcí osob/aut, sledovací kamera venkovní s přihrádkou na micro SD karty

#ad
Reolink #ad - Můžete nahrávat také nepřetržitě, tak nepřetržitý záznam. Pohybové klipy lze uložit na micro sD kartu až 256 GB, pokud je připojena k Reolink NVR. Asosběrna funguje pouze s aplikací Reolink. Asový odraz pro sledování dne v minutě: tato monitorovací kamera podporuje nahrávání časosběrných videí.

S 18 infračervenými led a 3d dnr technologií můžete jasně vidět každou událost i ve tmě. S kabelem cat5 až 80 metrů, kabel CAT6 až 100 metrů. Dosah nočního vidění činí až 30 metrů. 5mp super hd kamera: s vysokým rozlišením 5mp může tato cctv kamera nahrávat křišťálově čisté video. Pohyb nebo 24/7 nahrávání: tato poe kamera podporuje jak pohyb řízený záznam, nejsou součástí dodávky.

Zjednodušené zapojení znamená jednodušší a čistší instalaci. Je snadno ovladatelný a zábavný sdílení s přáteli. S pokročilou detekcí osob/vozidla identifikuje kamera skutečné hrozby pomocí nejmodernějších detekčních algoritmů a poskytuje vám tak maximální míru klidu a uvolnění. Jednoduše plug and play: tato poe kamera je vybavena modulem poe pro jeden síťový kabel pro přenos proudu i dat. Kromě toho může pracovat také se serverem FTP.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška3
Délka4.7
Hmotnost2.98
Šířka4.7
Číslo díluRLC-520A-2 Pack
ModelkaRLC-520A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

3. Reolink

#ad

Detekce pohybu, vzdálený přístup pro vnitřní, IP kamera s audio a slotem na kartu Micro SD, infračervené noční vidění, RLC-410-5MP, venkovní, vodotěsné IP66, Reolink 2 kusy 5MP PoE monitorovací kamera venkovní

#ad
Reolink #ad - Vynikající noční vidění: monitorovací kamera, která je vybavena 18 led světly a infračerveným zapojením, se ve tmě automaticky přizpůsobí světelným podmínkám. Napájení přes ethernet: díky integrovanému modulu poe se napájení a přenos videa provádějí současně přes PoE injektor.

Fotoaparát bullet v pouzdru ip66 odolném proti povětrnostním vlivům lze instalovat ve venkovních nebo vnitřních prostorách. Kromě toho se nahrané obrázky/videa nahrávají na FTP server a ukládají. Kromě toho je tato venkovní kamera s vestavěným mikrofonem a externím slotem pro karty Micro SD SD karta není součástí dodávky. Spojení ip kamery s routerem; 2. Inteligentní detekce pohybu a alarmy: jakmile je detekováno nebezpečí, pošle vám ip kamera okamžitě upozornění e-mailem a push oznámení na váš mobilní přístroj.

Ve své aplikaci smartphonu najdete CCTV kameru automaticky pod stejnou sítí. S funkcí nočního vidění lze v noci dosáhnout dosahu až 30 metrů. Stáhněte si aplikaci Reolink. Není součástí dodávky. Audio záznam v 5mp super hd: vybavená 4mm objektivem a 80stupňovým zorným úhlem nabízí tato domácí bezpečnostní kamera 5MP super HD rozlišení.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka7.4
Hmotnost3.17
Šířka2.6
Číslo díluRLC-510A-2 Pack
ModelkaRLC-510A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

RLK8-800D4, 4 × 8 MP PoE IP kamera monitorování s chytrým rozpoznáním osob a rozpoznáním vozidla, 8CH 2TB HDD NVR pro video sledování 24/7, noční vidění 30 m, Reolink Venkovní bezpečnostní kamera 4K

#ad
Reolink #ad - Díky zabudovanému mikrofonu mohou kamery nahrávat také okolní zvuky, aby byla zajištěna dodatečná bezpečnost. K dispozici celodenní videa. Snadné nastavení pomocí technologie poe: tento bezpečnostní kamerový systém bullet disponuje technologií PoE Power over Ethernet.

4k ultra hd, nejjemnější detaily vidění: každá kamera v této sadě monitorovací kamery nahrává videa s rozlišením 3840 * 2160, což odpovídá čtyřnásobnému jasu 1080p kamery. Celodenní video bez vynechání každého taktu. Podporované ip kamery reolink 8mp/5mp/4mp zahrnují: 811a, 510wa, 820a, 822a, 523WA, 823A, DUO 2, E-série atd. Kapacita paměti činí až 12 TB. Skutečný bezpečnostní systém Plug and Play. Již žádné rušení zbytečných alarmů. 24/7 záznam pro nepřetržitou ochranu: tato 4k poe sada pro sledování videa podporuje nepřetržité nahrávání všech kamer nepřetržitě.

Kompatibilní pouze s reolink ip kamerami: systém cctv monitorovací kamery lze rozšířit na sadu 8 kamer s každou ip kamerou reolink poe a bezdrátovými WiFi kamerami bez problémů s kompatibilitou. Vozidla. Inteligentní rozpoznání osob/vozidel: s tímto systémem pro sledování videa vylepšeným ai můžete mít svůj domov nebo mějte na paměti chytřejší podnikání. Upozornění pouze při rozpoznání osoby nebo.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Hmotnost6.72
Číslo díluRLK8-8MP-4D
ModelkaRLK8-800D4
ZárukaZáruka 24 měsíců od data nákupu.

5. Reolink

#ad

Venkovní baterie se solárním panelem, Reolink Bezdrátová monitorovací kamera 3G/4G LTE, 1080p solární IP kamera, slot na micro SD a SIM kartu, noční vidění hvězd,, venkovní s PIR detektorem pohybu

#ad
Reolink #ad - 10 m hvězdné noční vidění a širokoúhlé vidění: s rozlišením 1080p fhd a zorným polem 110° pořizuje tato venkovní ip kamera ostrá videa a obrázky pro větší oblasti. Snadná instalace a použití: už žádný změť kabelů, staveniště, stáje, zcela jednoduchá instalace je hotová během několika minut.

Klient s rodinou nebo mluvte, dívejte se živě na pošťáky a přehrávejte videa. Obytné vozy, farmy nebo. Obsluha více kamer reolink ve stejné aplikaci a sdílení více uživatelů jsou k dispozici obojí. 2cestné audio & dálkový přístup: můžete kdykoli a kdekoli přes bezplatnou aplikaci reolink nebo. Díky snímači cmos s hvězdami si můžete ve tmě užívat i jasné noční vidění až 10 m. Díky solárnímu provozu si nemusíte dělat starosti, že se baterie vybije. Ideální volba pro video dohled např.

3g/4g-lte: tato bezdrátová solární kamera podporuje síť 4g lte a 3g, proto můžete jednoduše vložit nano SIM kartu a nainstalovat tuto IP kameru kamkoli. Pir detektor pohybu a lokální ukládání: pomocí pir senzoru spustí bezdrátová 4g kamera důležité alarmy a zaznamenává videa pro přehrávání na microSD kartě až 128 GB, není součástí dodávky, současně vás informuje prostřednictvím push, sirény a e-mailů momentkou. Používá se jako venkovní kamera, kde není k dispozici přístup k Wi-Fi a žádný zdroj proudu.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.95
Délka4.45
Hmotnost2.65
Šířka2.95
Číslo díluEU-Reolink Go w SR2-S
ModelkaReolink Go+SP

6. Reolink

#ad

IR noční vidění, časosběrna, RLC-510A verze aktualizace RLC-410, Reolink 5MP PoE monitorovací kamera venkovní, chytrá identifikace osob/auta IP kamera venkovní s přihrádkou na audio a Micro SD karty

#ad
Reolink #ad - Se zabudovaným mikrofonem nahrává také audio, aby byla zajištěna dodatečná bezpečnost. 5mp super hd a audio záznam: s vysokým rozlišením 2560 x 1920 5 mp může monitorovací kamera rlc-510a nahrávat křišťálově čisté video s jemnými detaily. Spolehlivé spojení Plug-and-Play pro DIY nadšence.

Můžete také nastavit, že budete kdykoli nebo podle časového plánu informováni. Pracuje s poe nvr/switch/injektor nebo externím adaptérem všechny nejsou součástí dodávky. Flexibilní možnosti záznamu: monitorovací kamera podporuje nepřetržité nahrávání, není součástí dodávky, pokud jsou detekovány pohyby nebo během plánovaného času. Inteligentní rozpoznání osob a auta: s pokročilým inteligentním detekcí pohybu může tato ip kamera odlišit osoby a vozidla od jiných objektů.

Ip66 odolná proti povětrnostním vlivům pro venkovní prostory: díky kovovému krytu je tato bezpečnostní kamera vodotěsná. Funguje perfektně jak uvnitř, tak i vně Vašeho domu při každém drsném počasí. Rychlejší instalace poe: tato cctv kamera používá jediný ethernetový kabel pro přenos dat i proudu. Videa lze ukládat na micro sd kartu až 256 GB, Reolink NVR nebo FTP server. Zjednodušené zapojení znamená jednodušší a čistší instalaci.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška4.13
Délka7.72
Hmotnost1.37
Šířka4.8
Číslo díluRLC-510A
ModelkaRLC-510A
ZárukaZáruka 2 roky od data nákupu.

7. Reolink

#ad

Monitor pro miminka s rozpoznáním osob/domácích, dvoucestné audio, 2,4 GHz WLAN monitorovací kamera uvnitř, kamera pro domácí zvířata, Reolink Wi-Fi IP kamera otočná do interiéru, 3 MP, chůvička, 2 K

#ad
Reolink #ad - 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě.

Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky.

3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. 355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client. Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. 256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.44
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1
ModelkaE1-R
Záruka2 roky omezená záruka.

8. Reolink

#ad

Siréna, Reolink Černá Wi-Fi kamera Lumus se světlem Spotlight, slot na kartu microSD, detekcí pohybu + PIR, 1080P bezpečnostní kamera venkovní s 2cestným audiem

#ad
Reolink #ad - Pir + detekce pohybu: kombinace detekce pohybu a rozpoznání pir výrazně snížila počet chybových alarmů. Barevné noční vidění: se zabudovanými bodovými světly poskytuje reolink lumus videa v plné barvě, i když v blízkosti není žádný zdroj světla.

Více možností alarmu: pokud je detekován pohyb, obdržíte okamžité alarmy – push oznámení na aplikaci Reolink / klientovi a e-mailové alarmy – abychom vás informovali, že se někdo blíží k vašemu domu. Kromě toho můžete nastavit zóny aktivity nebo přizpůsobit citlivost detekce a časový plán, abyste se přizpůsobili každé situaci a minimalizovali nežádoucí alarmy. Kromě toho může silná siréna v případě nouze odradit vetřelce. Můžete vidět více cenných detailů, abyste v noci identifikovali osoby, vozidla a jiné předměty.

Dvoucestné audio: můžete nejen sledovat živé streamování z této bezdrátové kamery, ale také poslouchat a mluvit o ní přímo pomocí dvoucestné komunikace. Více možností ukládání: vložte kartu microsd až 128 gb, není součástí dodávky, abyste uložili události vyvolané pohybem, vyberte si nepřetržitý záznam 24/7 s Reolink NVR volitelně nebo upravte časově řízený záznam.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka3.9
Hmotnost0.41
Šířka3.58
Číslo díluLumus-B
ModelkaLumus-B
Záruka2letá omezená záruka.

9. Reolink

#ad

časosběratelná, IP66 voděodolná, IR noční vidění, RLC-810A, IP kamera 8MP s audio a mikro SD zásuvkou na karty, venkovní s detekcí osoby/vozidla/zvířat, Reolink Monitorovací kamera 4K Smarte PoE

#ad
Reolink #ad - Detekce lidí/auta s inteligentními varováními: tato poe ip kamera může identifikovat osoby a vozidla podle svého tvaru, čímž se minimalizuje zbytečné alarmy jako jsou zvířata nebo stíny. Jedná se o integrovaný slot na micro sd kartu, který podporuje až 256 GB micro SD kartu není součástí dodávky.

Kameru můžete rychle a jednoduše nainstalovat pro spolehlivé spojení. Rychlejší a zjednodušená instalace poe: díky technologii poe power over ethernet může tato venkovní kamera přenášet videa a napájet přes jediný síťový kabel. Pokud chcete nahrávat nebo ovládat více kamer Reolink PoE, doporučujeme pracovat s Reolink NVR. Kvalita obrazu videomonitorování na nejvyšší úrovni. Je 1, 6krát jasnější než 5 mp a 4krát jasnější než 1080p. Asosběr, jeden den za minutu: tato monitorovací kamera podporuje záznam videí s časosběrem.

Video 4k ultra hd : s 4k uhd označením také 8mp. Detaily, které vidíte doma nebo v obchodě, jsou při live streamování a přehrávání perfektně reprodukovány. Asosběr funguje pouze s aplikací Reolink. Audio snímky pomáhají zachytit okolní zvuk pro větší pohodlí. Můžete sledovat svůj 3d tisk, sledovat celý výrobní proces během několika minut nebo zaznamenávat nádherné názory od východu slunce až po západ slunce.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška4.13
Délka7.72
Hmotnost1.5
Šířka4.8
Číslo díluRLC-810A
ModelkaRLC-810A
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

Slot na kartu microSD, IR noční vidění, venkovní monitorovací kamera s časosběrným signálem, RLC-520A, vodotěsná, Reolink Venkovní IP kamera 5 MP PoE s rozpoznáním osob/auta

#ad
Reolink #ad - Videa lze uložit na kartu microsd až 256 GB, a užívejte si individuální bezpečnost. Dostávejte oznámení, pokud máte podezřelé osoby nebo auta ve vašem domě nebo v obchodě. Flexibilní možnosti nahrávání: bezpečnostní kamera podporuje nepřetržité nahrávání nepřetržitě po celý den, která se vám líbí, není součástí dodávky, Reolink NVR nebo FTP serveru.

Není nutný adaptér. Ostrý 5mp super hd a audio záznam: s vysokým rozlišením 5 mp může bezpečnostní ip kamera nahrávat křišťálově čisté video s živými detaily. Díky zabudovanému mikrofonu snímá také okolní hluk, aby byla zajištěna dodatečná bezpečnost. Můžete sledovat živý kanál, být informováni o nouzové situaci a přehrávat videa z důležitých momentů – vše lze provádět kdykoli a kdekoli přes aplikaci Reolink nebo klienta. Zjednodušená kabeláž znamená jednodušší a čistší instalaci. Inteligentní rozpoznání člověka / vozidla: tato ip kamera je vybavena detekční technologií na přístroji a dokáže identifikovat osoby a auta mezi všemi pohyby.

Vyberte si cestu, když jsou detekovány pohyby nebo během plánovaného času. Jednoduchá instalace poe: tato cctv kamera používá jediný ethernetový kabel pro přenos dat i proudu. Spolehlivé připojení Plug and Play pro kutily. Pohybové alarmy v reálném čase: kdykoli je detekováno nebezpečí, spustí tato monitorovací kamera alarmy tím, že na váš přístroj v reálném čase pošle oznámení push nebo výstražné e-maily.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost1.54
Šířka5.51
Číslo díluRLC-520A
ModelkaRLC-520A
Záruka2 roky záruka od data nákupu.