Top 8 Rowenta Rh2039 X-Force Flex 9.60 – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rowenta

#ad

Rowenta RH2038 X-Force Flex 9.60 Allergy kabelloser Akku-Stabstaubsauger | 100 Air Watt | herausnehmbarer Akku | bis zu 45 Min. Laufzeit | kompakt | Flex-Gelenk | LED-Düse | Lila/Schwarz

#ad
Rowenta #ad - Extreme hygiene und filterung: ein erweitertes system, allergene und staubmilben auffängt und für eine lange Luft/Staub-Trennung sorgt; hohes Fassungsvermögen: Der Staubbehälter mit einem hohen Fassungsvermögen für große Reinigungsflächen muss weniger geleert werden, das 99, 9% feinstaub, ist leicht zu entnehmen und zu 100% waschbar.

Leistungsstark: ein akkustaubsauger mit einer starken konstanten saugkraft von bis zu 100 air watt* für eine langfristig maximale Effizienz *Bei Nutzung der Boost-Funktion; lange Betriebsdauer: Der herausnehmbare 18, 5 V-Akku sorgt für eine Laufzeit für bis zu 45 Minuten**, für eine tiefenwirksame Reinigung mit beeindruckender Autonomie **bei Nutzung als Handstaubsauger im Eco-Modus. Ultra-leichtes design: schlankes und kompaktes design für ultra-leichtes reinigen - nur 1, 1 kg als Handstaubsauger für den totalen Komfort; Reinigung überall: Durch das Flex-Gelenk reicht der Staubsauger bis tief unter die Möbel für eine vollständige Reinigung, die motorisierte LED-Düse sorgt für die Staubaufnahme in schwach beleuchteten Bereichen.

Smarte & optimierte reinigung: ein kabelloser staubsauger mit spitzentechnologie und automatischer Anpasssung der Saugkraft je nach Bodenart; Effizienz in Reichweite: Smart Control Display zeigt die verbleibende Laufzeit und den Alarm zur Filterreinigung an und ermöglicht das Einstellen der Programme. Lieferumfang: kabelloser staubsauger, Polsterbürste, Fugendüse, Ladestation, Ladegerät und Leitfaden für den Schnellstart.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška44.09
Délka9.76
Hmotnost5.51
Šířka9.21
Číslo díluRH2038
ModelkaRH2038

2. Rowenta

#ad

Rowenta RH9638 X-Force Flex 8.60 Allergy Akku-Staubsauger | Stab & Handstaubsauger | LED-Düse | Flex-Gelenk | 99,9% Luftfilterung | 35Min Laufzeit | inkl. Polster-& Fugendüse | 3 Std Wiederaufladezeit

#ad
Rowenta #ad - Power led-dÜse: um selbst in dunkleren Ecken saugen zu können. Praktisches zubehÖr: eine fugendüse für schwer erreichbare Zonen, eine Polsterdüse für ein ideal sauberes Schlafzimmer, zwei praktische Düsen zur Reinigung aller Details am Ende des Handteils und des Rohrs.

Optimierte laufzeit dank herausnehmbarem akku: Der herausnehmbare Akku ermöglicht bis zu 35 Minuten lang eine hohe, kontinuierliche Saugkraft. Kabelloser akkusauger mit leistungsstarker saugkraft: 185 Watt-Motorleistung, damit Sie immer die richtige Leistung für eine schnelle Reinigung vom Boden bis zur Decke haben. Ultimative filterleistung: easywash-Filter mit 99, 9% Luftfilterung und eine einfache Reinigung des 0, 55L Behälters. Flex-gelenk: reicht bis zu viermal so weit unter tiefe Möbel für eine angenehme Reinigung, ohne sich bücken zu müssen.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška45.08
Délka9.88
Hmotnost6.61
Šířka9.45
Číslo díluRH9638
ModelkaRH9638

3. Rowenta

#ad

Rowenta Lithium-iontová baterie ZR009704 X-Force Flex 9,60 | 18,5 V | 45 minut delší sací výkon | kompatibilní s X-Force Flex 9. 60 RH20xx | černá

#ad
Rowenta #ad - Až 45 minut provozu navíc při normálním provozu nebo 12 minut v režimu Boost. Rozsah dodávky: rowenta zr009704 X-Force Flex 9. 60 lithium-iontová baterie. Kompatibilní se sortimentem RH20xx řady X-Force Flex 9. 60 . Se svými 5 články a výkonem 18, 5 v umožňuje baterie X-Force Flex 9. 60 vysoký a nepřetržitý sací výkon. Těšte se na delší sací výkon díky vyjímatelné baterii.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.99
Šířka0
Číslo díluZR009704
ModelkaZR009704
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Rowenta

#ad

Rowenta Bezdrátový akumulátorový odsávací vysavač RH20C2 X-Force Flex 9.60 Allergy Aqua | 100 Air Watt | vyjímatelná baterie | doba provozu až 45 minut | kompaktní | flex kloub | LED tryska |

#ad
Rowenta #ad - Chytré a optimalizované čištění: bezdrátový vysavač se špičkovou technologií a automatickým přizpůsobením sacího výkonu v závislosti na typu půdy; účinnost v dosahu: Displej Smart Control zobrazuje zbývající dobu chodu a alarm pro čištění filtru a umožňuje nastavení programů. Extrémní hygiena a filtrování: epa filtr – efektivní filtr částic pro hrubé a jemné znečištění 99, 9% filtrování; vysoký objem: Nádoba na prach s vysokým objemem pro velké čisticí plochy musí být méně vyprázdněna, snadno se odebírá a je 100% pratelná.

Ultra lehký design: Štíhlý a kompaktní design pro ultra snadné čištění – pouze 1, 1 kg jako ruční vysavač pro celkové pohodlí; čištění všude: Díky flexovému kloubu dosáhne vysavač až hluboko pod nábytek pro kompletní čištění, motorizovaná LED tryska zajišťuje zachycení prachu ve slabě osvětlených oblastech. Výkonný: akumulátorový vysavač se silnou konstantní sací silou až 100 air watt* pro dlouhodobou maximální účinnost *při použití funkce Boost; dlouhá doba provozu: Vyjímatelná 18V baterie zajišťuje výdrž až 45 minut**, pro hloubkové čištění s působivou autonomií **při použití jako ruční vysavač v režimu Eco.

Technologie aqua 2 v 1: díky přiložené vodní trysce můžete současně stírat a vysát a dosáhnout vysoké čistoty ve vašem domě; rozsah dodávky: Bezdrátový vysavač, kartáč na čalounění, přídavný filtr, vodní hubice, kartáče na nábytek, nabíjecí stanice, štěrbinová hubice, nabíječka a návod pro rychlý start.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška14.02
Délka30.71
Hmotnost8.38
Šířka5.12
Číslo díluRH20C2WO
ModelkaRH20C2WO

5. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov

#ad
HOMPANY #ad - Dotyková obrazovka vše v jednomcitlivý systém dotykového senzoru je vybaven novým inteligentním zobrazovacím polem. Snadno absorbuje prach, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový.

Doba provozu 60 minut tento bezšňůrový vysavač neobsahuje běžné 6–7 článků a rozšiřuje kapacitu baterie na 8 × 2500 mah, čímž efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání.

Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. 99, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější. Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. Podlahový kartáč s vestavěným, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

6. Roanow

#ad

S LED displejem, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, 450 W/38000 Pa, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, bezdrátový vysavač až 55 minut, zvířecí chlupy, lehký vysavač proti angle, koberec, 1,5 l

#ad
Roanow #ad - Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.

55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, 4h rychlé nabíjení, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Velký objem nádoby na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, která zachycuje 99, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, 99% filtrační systém a 1, že by se čištění přerušilo.

Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, dlaždice, který může okamžitě vysávat nečistoty, nečistoty, snadno se čistí tvrdé podlahy, zvířecí chlupy a skvrny, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.99, 5 litru pro úklid celého domu, 99 % jemného prachu, takže si nemusíte dělat starosti, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

7. Rowenta

#ad

Rowenta RH6878 X-Pert 6.60 Animal akumulátorový vysavač | tyčový a ruční vysavač | doba provozu 45 min | LED tryska | Vyjímatelný akumulátor | vč. mini turbo hubice, polstrování a štěrbinové hubice |

#ad
Rowenta #ad - Až 45 min autonomie: 18v zasouvací a vyjímatelný akumulátor zajišťuje vysoký sací výkon až 45 minut – pro všechny čisticí práce v jednom průchodu. Bezdrátové vysávání: objevte bezdrátový vysavač s rukojetí Rowenta X-PERT 6. 60, nepostradatelné čisticí řešení pro snadný výkon.

Jednoduchá údržba: snadno vyprázdnitelný systém nádoby na prach, všechny díly lze jednoduše omýt vodou, aby byl přístroj v dokonale čistém stavu a zaručen dlouhotrvající výkon. Volnost pohybu: s polohou stop & go již nemusíte trubku položit na zem, když vysáváte nábytek ručním vysavačem: Trubka a kartáč zůstávají samostatně ve vzpřímené poloze. Bezproblémové vysávání: optimalizovaná technologie v tenkém a lehkém designu hmotnost vysavače: 1, 4 kg, pro bezdrátové a pohodlné vysávání.

Opravitelný produkt: 10 let opravitelnosti díky našim 6500 opravářským centrům po celém světě, v souladu s naším úsilím v oblasti ochrany životního prostředí a snížení odpadu. Rychlé a výkonné čištění: motorizovaná tryska s led světly spolu s jednoduchým nastavením – automatické rychlosti ECO a SURFACE a funkce spouštění Boost – pro snadné výsledky vysávání obratem ruky.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška44.61
Délka9.88
Hmotnost7.76
Šířka9.92
Číslo díluRH6878
ModelkaRH6878

8. Rowenta

#ad

Rowenta X-Force Flex 11.60 bezdrátový tyčový vysavač | péče o zvířata | RH9878WO | sací výkon 130 W | 25,2 V výměnná baterie | až 45 min. autonomie | kontrolní ukazatel | technologie | LED svítidlo

#ad
Rowenta #ad - Hepa filtrování: zachycuje jemné částice pro vysokou míru odlučování vzduchu/prachu a dlouhotrvající výsledky čištění. Silný sací výkon: bezdrátový tyčový vysavač s motorem digitalforce, který nabízí maximální sací výkon až 130 Air Watt pro hloubkové čištění v celém domě.

Silný na všech površích: Čistěte všude, od tvrdých podlah až po koberce a velké plochy – a pojme dokonce velké kousky jako obiloviny nebo ořechy – s novou jedinečnou tryskou Deep Power LED Vision. Efektivnost, která leží na ruce: kontrolní displej zobrazuje zbývající dobu chodu v minutovém taktu a umožňuje vám přizpůsobit výkon ve 3 různých stupních a pomocí spouštěče Boost vašim potřebám.

Prodloužená doba provozu: vyjímatelná 7článková baterie 25, 2 v zajišťuje vysoký a konstantní sací výkon až 45 minut, pokud je ruční vysavač provozován ve výkonné poloze Eco.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Výška45.28
Délka9.88
Hmotnost6.59
Šířka10.79
Číslo díluRH9878
ModelkaRH9878